UA RU

Екологічність

Ми прагнемо запровадити практику екологічного підживлення на професійному рівні. Лінійка екологічних та ефективних добрив Ekote з контрольованим вивільненням пропонує багато рішень садівникам для збільшення виробництва та прибутку, зменшуючи при цьому вплив на навколишнє середовище.

Скорочення втрат поживних речовин

Використання мінеральних добрив контрольованого вивільнення дозволяє суттєво знизити вплив на Використання мінеральних добрив контрольованого вивільнення дозволяє суттєво знизити вплив на навколишнє середовище, завдяки повільному вивільненню поживних речовин у конкретний час згідно потреб культур. Завдяки цьому, рослини поглинають всі виділені поживні речовини, що запобігає вимиванню або випаровуванню мінералів в навколишнє середовище. Відомо, що майже 75% поживних речовин можуть вимиватися під час традиційного внесення добрив. Стає очевидним, що використання добрив з контрольованим вивільненням є економічно вигідним та екологічно безпечним.

Ресурсозберігаюче виробництво

Всі бізнес-процеси компанії Ekote були створені з орієнтацією на ресурсозберігання. Ekompany розробила і запатентувала процес нанесення покриття, який є безпечним, послідовним, більш енергоефективним, ніж той, який використовується для виробництва звичайних добрив з покриттям. Органічне полімерне покриття, яке компанія використовує в добривах, виробляється з вторинних джерел, що значно знижує вплив на екологію у процесі виробництва.

Скорочення витрат і зниження собівартості

Ekompany мінімізує вплив на навколишнє середовище на всіх рівнях: від енергії, яка використовується під час виробництва, до типу упаковки, яка обирається для продуктів і способів транспортування. У порівнянні зі звичайними добривами, для досягнення тих самих або й кращих результатів, з суттєво меншими викидами CO2 упродовж всього процесу, необхідний менший обсяг Екоте.

Останні новини

    Гарден Тулз Україна (Група Компаній Клуб Рослин) спішить повідомити, що ми стали офіційним та ексклюзивним дистриб'ютором добрив Ekote в Україні.

    Детальніше