UA RU

Якість

Пріоритетом Ekompany є забезпечення найкращої якості продукції. Відділ досліджень і розробок проводить лабораторні випробування в процесі створення та виробництва з метою гарантії того, що всі продукти Ekote відповідають найвищим вимогам якості.

Для того, щоб продукція відповідала специфікаціям і всім нормам якості, під час виробництва проводяться тестування хімічного складу та графіків вивільнення.

Продукти Ekompany не вимагають спеціальної процедури реєстрації, адже вони не підпадають під класифікацію небезпечних речовин. Це означає, що витрати на транспортування та зберігання є стандартними, що має суттєву перевагу як в торгівлі, так і в застосуванні.

Працівники Ekompany ретельно і безперервно перевіряють продукцію, на різних культурах та в різних місцях по всьому світу. Продукти Екоте успішно пройшли випробування незалежними спеціалізованими інститутами на більш ніж 250 полях.

Останні новини

    Гарден Тулз Україна (Група Компаній Клуб Рослин) спішить повідомити, що ми стали офіційним та ексклюзивним дистриб'ютором добрив Ekote в Україні.

    Детальніше