UA RU

Технології

Для покриття добрив Ekote з контрольованим вивільненням використовується новітня полімерна оболонка, створена на основі органічних матеріалів, які самостійно розкладаються природним чином. На відміну від інших спеціалізованих добрив на ринку, добрива тривалої дії Екоте не піддаються хімічній взаємодії з мікроорганізмами, і тому є безпечним для ґрунту.

Полімерне покриття діє як надійна оболонка, яка інкапсулює мінеральні поживні речовини і захищає коріння від опіків. Покриття оберігає від вимивання та випаровування, вивільняє поживні речовини у фіксований період та у відповідності до потреб культур у живленні.

Усі формули - це спеціальне поєднання N (азоту), P (фосфору) і K (калію) з плановим вивільненням, у відповідності до основних потреб рослин у підживленні впродовж вегетаційного періоду. Мезоелементи, такі як кальцій (Ca) і магній (Mg) у правильній кількості, які є у складі добрив тривалої дії Ekote, використовуютьcя для забезпечення специфічних потреб рослин або особливостей регіону. Крім того, невеликі, але значні кількості таких мікроелементів, як бор (B), марганець (Mn), мідь (Cu) та ін, сприяють рівномірному розвитку рослин. Тривалість дії добрива не залежить від таких факторів як дощ, зволоження, склад грунту, pH-показник чи діяльність бактерій, а безпосередньо від від температури ґрунту в період застосування.

Чим вища температура, тим швидше поживні речовини вивільняються. Коли температура знижується, процес вивільнення сповільнюється і триває довше. Вся продукція проходила тестування при температурі 21°C.

Після внесення, гранула покрита оболонкою поглинає воду, що проникає через покриття. Розчинені поживні речовини вивільняються у ґрунт в процесі осмосу. У залежності від продукту, тривалість дії добрива триває від 2 до 18 місяців. Період вивільнення є прогнозованим, вимивання поживних речовин не відбувається, і добриво є безпечним адже не завдає опіків рослинам.

ОБЕРІТЬ ВАШ НАПРЯМОК

Декоративні рослини

Рослини відкритого ґрунту та квіти

Газонні трави

Фрукти

Сільсько господарські культури